ORGANIC KITCHEN Сет за туширање Cool Matcha

Cool Matcha Сет

  • Екстракт од органски мача чај – благодарение на неговиот мирис поттикнува длабока релаксација.
  • Органско масло од соја – длабински ја храни кожата.
  • Органски екстракт од маточина – совршено освежува.
  • Органски екстракт од индиско грозје – ја остава кожата со убав изглед.

Гелот за туширање чисти и освежува, додека пак лосионот ја хидрира кожата, оставајќи ја мазна на допир.

Сетот содржи:

  • сунѓер
  • сочен гел за туширање и
  • лосион за тело.

565 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.