ORGANIC SHOP BLUE LAGOON Регенератор за коса

Ја обновува структурата на косата, ја прави посилна, поцврста и поздрава.

  • Органскиот екстракт од алги ја храни и ја хидрира косата, заштитувајќи ја од влијанијата на околината.
  • Природната глина помага при јакнење на корените на косата, да се подобри нејзината структура и да се намали опаѓањето на косатa.

265 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.