ORGANIC SHOP CINNAMON & HONEY Пилинг за тело од цимет и мед

Пилинг за тело со органски екстракт од цимет, органски мед и природен шеќер. Циметот и шеќерот имаат нежни и смирувачки својства, додека медот ја потхранува вашата кожа со витамини, кои исто така ефективно ја подмладуваат и обновуваат.

99,54% состојки од природно потекло

325 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.