ORGANIC SHOP Крема од јапонска камелија и 5 масла

Крема направена од органско масло од камелија, и пет масла – органски масла од семка од грозје, кајсија, шипинка, макадамија и шеа путер. Кремата ја омекнува кожата, оставајќи ја мазна и свиленкаста.

99 % состојки од природно потекло

280 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.