ORGANIC SHOP STRAWBERRY Крем Пена за тело од јагода и млеко

Мус направен од органски екстракт од јагода и млечни протеини, ја потхранува кожата со витамини и микроелемнти , ефективно ја тонира кожата и ѝ дава свиленкаста мекост.

99 % состојки од природно потекло

280 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.