PALMOLIVE Течен сапун

За повторно полнење
1 л

162 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Мирис

Бадем, Мед&Млеко

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.