Pampers Аctive Baby Dry Пелени 4 8-14 кг

 

 

1,139 ден

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

11-18кг, 15+кг, 8-14кг

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.