НА ПОПУСТ 14%

PANASONIC МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ

  • ВОДООТПОРНА МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ
  • ПОГОДНА ЗА СУВО И ВЛАЖНО БРИЧЕЊЕ
  • ВКЛУЧЕНА БАЗА ЗА ПОЛНЕЊЕ
  • ПРЕЦИЗЕН ТРИМЕР ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА КОНТУРИ
  • ДОДАТОЦИ: 1 X ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ,
  • 1 X ТОРБА ЗА СКЛАДИРАЊЕ

3,000 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.