PHILIPS МАШИНКА ЗА ТЕЛО

 • ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 32 ММ
 • СЕЧИЛО ЗА БРИЧЕЊЕ СО ДВА ПРЕД-ТРИМЕРИ
 • СИСТЕМ ЗА УДОБНОСТ НА КОЖАТА
 • УДОБНОСТ ВО ЧУВСТВИТЕЛНИТЕ ОБЛАСТИ
 • ПОДЕСУВАЊЕ НА ДОЛЖИНАТА
 • ПОСТАВКА ЗА ФИКСНА ДОЛЖИНА
 • ДОДАТОЦИ;
 • 1 ЧЕШЕЛ ЗА ТЕЛО (3 ММ)
 • МОЖНОСТ ЗА РАБОТА 50 МИНУТИ
 • ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ 8 ЧАСА
 • ТИП НА БАТЕРИЈА NI-MH
 • ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ
 • МОЖНОСТ ЗА ВЛАЖНО И СУВО КОРИСТЕЊЕ
 • ЦЕЛОСНО МИЕЊЕ
 • ОТПОРЕН НА ВОДА И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ
 • БЕЗЖИЧНА УПОТРЕБА
 • НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ
 • ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

3,100 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.