PASS THE PANDAS Друштвена игра

  • Броj на играчи: 2-5
  • Времетраење: 10 мин.
  • Возраст: 6+
  • Издавач:Ultra PRO

790 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.