ПЕШКОВ Маџун

100% Природен органски маџун

Еколошки направен од органско грозје Вранец и е органски сертифициран.

265 ден475 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.