ПЕШКОВ Вино Вранец 2021

Пешков е мала, семејна винарија која има сопствени лозови насади со локални сорти на грозје .
Сите овие производи се обработени на органски начин.

0,75 l

415 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.