PHILIPS Апарат за педикир

4,553 ден

Опис

АПАРАТ ЗА ПЕДИКИР

РОТИРАЧКИ ПРЕЦИЗЕН ДИСК

ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ ОД 1,5 ЧАСА

МОЖНОСТ ЗА БРЗО ПОЛНЕЊЕ ЗА 10 МИНУТИ

ВРЕМЕ НА УПОТРЕБА ДО 40 МИНУТИ

1 ДИСК ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ

БЕЖИЧНА РАБОТА

ЕРГОНОМСКА РАЧКА

МОЖНОСТ ЗА ВЛАЖНА И СУВА УПОТРЕБА

ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНА ИЛИ ПРАЗНА БАТЕРИЈА

2 ПОСТАВКИ ЗА БРЗИНА

BCR-430/00

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.