PHILIPS Блендер

1,899 ден

Опис

БЛЕНДЕР 

PROBLEND 4 ТЕХНОЛОГИЈА 

МОЌНОСТ: 350W 

КАПАЦИТЕТ НА САД: 1,25L 

БРЗИНА: 1 

ПУЛС ФУНКЦИЈА   ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.