PHILIPS Електричен Бокал

Електричен бокал

3,193 ден

Опис

360 Степени Ротација на базата

Автоматско исклучување

Безбедносно исклучување кога водата е испарена

Држач за кабел

Рамен грејач

Нелизгачки нограки

Прекинувач за вклучување / исклучување

Контролна сијаличка

Капак со пружина и широко отварање

Лесно полнење низ жлебот

Ергономска рачка

Одржливост

Должина на кабелот 0,75 м

Фреквенција 50/60 HZ

Напојување 1850 – 2200 W

Напон 220 – 240 V

Капацитет 1,7 л

Филтер за прав 200 мм

Димензии на пакувањето 198 X 228 X 244 мм

Матерјал на куќиштето нерѓосувачки челик

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.