PHILIPS Четка за коса

Четка за коса

2,235 ден

Нема на залиха

Опис

Термо четка од  22 мм за кратка коса

Термо четка  од 38 мм за исправување и брановиден облик на косата

Насочувач за воздух

Напојување : Напон 240 V

Моќност 800 W

Едноставно користење

Ремен за складирање

Флексибилен кабел 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.