PHILIPS Четка за коса

Четка за исправање на коса 

 

3,999 ден

Опис

Четка за исправање на коса 

Керамичка облога со турмалин

Технологија THERMOPROTECT-Термозаштита

2 температурни поставки: 170 ° C И 200 °

Cвид на грејач PTC

LED Индикатор

Плочкаст облик на четката

Површина на четката 116 X 60 мм

Вкупен број на влакна 247

Број на влакна за загревање 111

Автоматско исклучување по 60 мин 

Лесно користење

Ремен за складирање

Флексибилен кабел 

Димензии 350 X 75 X 48 мм

Должина на кабелот 1,8 м

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.