PHILIPS Депилатор

2,099 ден

Опис

АПАРАТ ЗА ДЕПИЛИРАЊЕ

ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

ГЛАВА ЗА ЕПИЛАЦИЈА КОЈА ШТО МОЖЕ ДА СЕ ВАДИ

ЕФЕКТИВЕН СИСТЕМ ЗА ЕПИЛАЦИЈА СО ДИСКОВИ

НЕЖНИ ДИСКОВИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА

РАБОТА СО АДАПТЕР

НАПОН 15 V

ДОДАТОК ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

BRE 225/00

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.