❤️PHILIPS Фен за коса 2100 W

НАСОЧУВАЧ ЗА ВОЗДУХ 14 ММ
6 ПОСТАВКИ ЗА ТОПЛИНА / БРЗИНА
ОПЦИЈА ЗА ЛАДЕН ВОЗДУХ
КУКА ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ
МОЌНОСТ 2100 W
МОТОР DC
НАПОН 220-240 В
ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 1,8 М

2,499 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.