PHILIPS Фен за коса

Фен за коса

3,217 ден

Опис

Моќност 2200 W

Напон 220 – 240 V

Фреквенција 50-60 HZ

Матерјал на телото PC

Должина на кабел 1.8 м

Димензии на производот 22 Х 31 Х 10 см

Тежина (без пакување) 0,6 кг

Функција ладен воздух

Керамички грејач

Јонизација

Два додатока: Асиметричен волуменски дифузер,ектремно тенок насочувач на воздух од 11 мм.

Турбо режим за зголемување на моќноста

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.