PHILIPS Фен за коса

Професионален фен за коса

6,199 ден

Опис

Моќност 2300 W

АC Мотор со 50% подолго користње

6 Регулации за температура и брзина на сушење

3 Метри кабел

Керамичка технологија за подобра топлина

Јонско освежување

25% Помало прегревање

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.