НА ПОПУСТ

PHILIPS LUMEA Депилатор

23,999 ден

Нема на залиха

Опис

УРЕД ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА

ОБЛАСТИ НА ПРИМЕНА НА ТЕЛОТО:РАЦЕ, НОЗЕ, СТОМАК, ЛИЦЕ, ЧУВСТВИТЕЛНИ ОБЛАСТИ, БИКИНИ, ПАЗУВИ

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИЛОЗИ

ДОДАТОК ЗА ТРЕТМАН НА ТЕЛОТО

ГОЛЕМИНА НА ПРОЗОРЕЦОТ: 4,1 CM2

ФОРМА: БЛАГО ЗАКРИВЕН

ДОДАТОК ЗА ТРЕТМАН НА ЛИЦЕ

ГОЛЕМИНА НА ПРОЗОРЕЦОТ: 2 CM2

ДОПОЛНИТЕЛЕН ФИЛТЕР

ФОРМА: РАМНА

ПРИЛАГОДЕН ЗА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ

СЛАЈД И БЛИЦ ЗА БРЗА ПРИМЕНА

ПЕЧАТ И БЛИЦ ЗА ТРЕТМАН НА МАЛИ ПОВРШИНИ

УПОТРЕБА СО И БЕЗ КАБЕЛ

5 ПОДЕСУВАЊА НА СВЕТЛОСНА ЕНЕРГИЈА

ПРИЛАГОДЛИВ ЗА ВАШИОТ ТИП НА КОЖА

SMARTSKIN СЕНЗОР

ИНТЕГРИРАН БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ

ПРЕВЕНЦИЈА ОД НЕНАМЕРНО ТРЕПКАЊЕ

ИНТЕГРИРАН УВ ФИЛТЕР

ЗАШТИТА НА КОЖАТА ОД УВ СВЕТЛИНА

СЕНЗОР ЗА ТОН НА КОЖАТА

ВРЕМЕ НА ПРИМЕНА: ПАЗУВИ- 2.5 МИН, ОБЛАСТИ НА ЛИЦЕТО- 1,5 МИН,

БИКИНИ ЛИНИЈА- 2 МИН, ПОТКОЛЕНИЦИ- 8.5 МИН

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ

ЛАМБА СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ-250 000 ТРЕПКАЊА

НАПОН 100-240 VВ

КЛУЧЕН АДАПТЕР 19,5 V / 4000 MA

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.