НА ПОПУСТ

PHILIPS Машинка за бричење

Контурно следење – безбедно бричење

Флексибилно глави со 4 насоки

Дизајн- Ергономска рачка

Тип на батерија-Литиум-Јон

Време на работа 45 МИН/15 МИН бричење

8 Часа целосно полнење

Автоматски напон 100-240 V

Максимална потрошувачка на енергија 9 W

4,800 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.