PHILIPS Машинка за потстрижување

Машинка за потстришување

3,799 ден

Опис

Број на додатоци: 11- Метален тример , Прецизен метален тример, Прецизен продолжеток за бричење, тример за нос и уши, прилагодлив браник од  3 до  7 ММ, 2 чешли за кратк брада ,3 чешли за потстришување на коса , 1 чешел за потстрижување на тело

Наменета за  BODYGROOM / Коса / Брада

100% Водоотпорна

Не е потребно подмачкување

DUALCUT Технологија- Сечење во двете насоки

Остро сечило

Четка за чистење

Торбичка за складирање

Напојување со батерија

Тип на батерија NI-MH

Време на работа 80 Минути

16 Чаца целосно полнење

Автоматски напон 100 – 240 V

Гумен нелизгава рачка 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.