PHILIPS Машинка за потстрижување

Машинка за потстрижување

2,299 ден

Опис

Број на додатоци : 8 – Тример, Тример  за нос и уши, Прилагодлив чешел од 3 до 7 мм, 2 Чешел за кратка брада, 3 Чешли за потстрижување на коса

Лесно користење

Додатоци кои можат да се мијат

Не е потребно подмачкување

Четка за чистње, торбичка за складирање

Напојување со батерија

Тип на батерија NI-MH

Време на работа 60 Минути

16 Часа за целосно полнење

Автоматски напон 100 – 240 V

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.