PHILIPS Машинка за потстрижување

Машинка за потстрижување

1,549 ден

Опис

Сечила од нерѓосувачки челик

13 Поставки на должина

Технологија TRIM-N-FLOW

Ширина на сечилото 41 мм

Точност (Големина на чекор) 2 мм

Опсег за подесување на должина од 0,5 до 23 мм

Автоматски напон 100 – 240 V

Додатоци:Чешел за прилагодување на должината

Четка за чистње

Лесно користење

Отстранливо сечило

Работа само со кабел

Не е потребно подмачкување

Ергономска рачка за удобно ракување

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.