PHILIPS Машинка за потстрижување

Машинка за потстрижување

2,699 ден

Опис

Сечила од нерѓосувачки челик

13 Поставки на должина

Технологија TRIM-N-FLOW

Ширина на сечилото 41 мм

Точност (Големина на чекор) 2 мм

Опсег на подесување на должина 0,5 до 23 мм

Време на работа-75 минути

8 Часа целосно полнење

Тип на батерија NI-MH

Безжична употреба

Берберски алатки: ножица, чешел, торбичка за патување

Чешел за прилагодување на должината

Четка за чистење

Лесно користење

Отстранливо сечило

Не е потребно подмачкување

Ергономска рачка за удобно ракување

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.