PHILIPS Машинка за потстрижување

Машинка за потстрижување

1,399 ден

Опис

Сечила од нерѓосувачки челик
13 Поставки за должина
Технологија TRIM-N-FLOW
Ширина на сечилото 41 мм
Точност (Големина на чекор) 2 мм
Опсег на подесување на должина од 0,5 до 23 мм
Автоматски напон 100 – 240 V
Додатоци: Чешел,Чешел за прилагодување на должината
Четка за чистење
Лесно користење
Отстранливо сечило
Работа само со кабел
Не е потребно подмачкување
Ергономска рачка за удобно ракување

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.