PHILIPS Миксер со сад

Миксер со сад

5,430 ден

Опис

МИКСЕР СО САД
Вклучени : Две маталки

Две мешалки за тесто

Напојување 450 W

Држач за кабел

Прекинувач за вклучување / исклучување

Турбо функција

Боја бела

Број на поставки за брзина 5 + Турбо

Капацитет на садот 3 л

Должина на кабел 1,2 м

Фрекбенција 50/60 HZ

Напојување 450 W

Матерјал на маталките- Нерѓосувачки челик

Матерјал на главното тело ABS Пластика

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.