PHILIPS Обликувач за коса

Фигаро

3,638 ден

Опис

Дијаметар на цевката 32 мм

Цевка со керамичка облога со кератин

Температурен опсег 130 ° C – 200 ° C

Број на поставки за топлина 8

Контрола на температурата

LCD Екран

Време на загревање 60 сек

Должина на кабелот 1,8 м

Автоматско исклучување 60 мин

Заклучување на копчињата 

Постолје за поставување 

Флексибилен кабел 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.