PHILIPS Освежувач за ткаенина

Освежувач на ткаенина

1,230 ден

Опис

Отстранување на извлечени влакненца од облеката

8800 Вртежи на сечилото

Подесување на висина на сечилото

Работи на батерии 2ХАА

Сад за собирање на влакненца од облеката

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.