PHILIPS Пегла

Пегла на пареа

3,760 ден

Опис

Моќност 2100 W

Постојана пареа 30 G / MIN

Дополнително количество на пареа 110 гр

Вграден систем за чистење на каменец 

Брзо отстранување на набори

Керамичка нелеплива подлога

Капацитет на резервоарот за вода 270 мл

Должина на кабелот за напојување 1.9 м

Еколошка ефикасност 

Боја виолетова 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.