PHILIPS Пегла

Пегла на пареа

4,299 ден

Опис

Моќност 2400 W

Постојана пареа 40 Г / МИН

Парен удар 160 гр

ECO Подесување

20% Помала потрошувачка на енергија

Капацитет на вода – 300 мл

Функција за запирање на прокапување

Автоматско исклучување

Должина на кабелот 2м

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.