PHILIPS Пегла

Пегла на пареа

5,664 ден

Опис

AZUR PERFORMER PLUS Моќност 2600 W

Постојана пареа 50 G / MIN

Дополнителна количина на пареа 220 г

Т-IONICGLIDE Пеглање на површината

Капацитет на резервоаерот за вода 300 мл

Должина на кабелот 2 м

Едноставна употреба

Безбедно автоматско искчучување

Мека рачка

Димензии на производот  16 Х 32,6 Х 14 см

Тежина 1,75 кг

Брзо отстранување на наборите

Вграден систем за отстранување на каменец

Самочистење

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.