PHILIPS Пегла за коса

Пегла за коса

6,100 ден

Опис

Tитаниумски плочи

Загревање за 10 секунди

Температура 230C

EHD Технологија

IONIQUE Функција

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.