PHILIPS Правосмукалка

Правосмукалка со сад

11,999 ден

Опис

Правосмукалка со сад 

Влезна моќност 650 W

Проток на воздух (макс.) 27,8 Л / С

Годишна потрошувачка на енергија 24,3 KW / H

Ниво на бучавост 76 DB

Вклучени додатоци:Продолжеток за тесни површини

Интегрирана четка 

Четка за тврди подови 

Стандардна четка за вшмукување

TRIACTIVE Продолжеток за вшмукување

Работен опсег 9 м 

Должина на кабелот 6 м

Рачка за носење на предната страна

Метална дводелна телескопска цевка 

Гумени тркала

Капацитет на контејнерот за прашина 1,5 л

Филтер за издувни гасови 

Антиалергиски филтер

Филтер за моторот

Филтер што може да се мие

Димензии 410 X 281 X 247 мм

Тежина 4,5 кг

Боја темно сина

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.