PHILIPS Правосмукалка

Правосмукалка со пластичен сад

11,060 ден

Опис

Правосмукалка со пластичен сад

Проток на воздух (макс.) 37 L / S

Влезна моќност (макс.) 1800 W

Ниво на бучност 82 DB

Вшмукувачка моќ (макс.) 350 W

Вклучени додатоци : Продолжеток за тесни површини

Интегрирана четка

Стандардна цевка за вшмукување 

MULTICLEAN

Должина на кабелот 6 м

Работен опсег 9 м

Рачка за носење на предната страна

Метална дводелна телескопска цевка 

Матерјал на куќиштето : Пластика

ACTIVELOCK

Капацитет на прашина 1,5 л

Филтер за издувни гасови EPA Филтер 10

Филтер за моторот 

Филтер што може да се мие 

Боја темно сина

Димензии на производот 410 X 281 X 247 мм

Тежина 4,5 кг

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.