PHILIPS Правосмукалка

Правосмукалка со пластичен сад

11,245 ден

Опис

Правосмукалка со пластичен сад

Проток на воздух (макс.) 37 L / S

Влезна моќност (макс.) 1900 W

Ниво на бучност 82 DB

Вшмукувачка моќ (макс.) 370 W

Филтер НEPA 10

Капацитет на вреќичката 1, 5 л

Боја Спорт Црвена 

Вклучени додатоци: Продолжеток за тесни површини 

Интегрирана четка

Стандардна вшмукувачка цевка 

MULTICLEAN Вшмукување

Тежина и димензии

Димензии на производот 410 X 281 X 247 мм

Маса на производот 4,5 кг

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.