PHILIPS Правосмукалка

Правосмукалка

18,100 ден

Опис

Влезна моќност (макс.) 650 W
Оценка на енегргетска ефикасност A
Класа на ефикаснот за чистење тврди подови A
Класа за чистење на теписи C
Капацитет на садот за прашина 2 л
Ниво на звучна моќност <76 DB
Филтер за издувни гасови
Антиалергиски филтер
Филтер за моторот
Долготраен филтер што може да се мие
Работен опсег 10 м
Должина на кабел 7 м
Електронска контрола на моќност на уредот
Метална дводелна телескопска цевка
Четка за вшмукување  TRIACTIVE
Вклучени алатки
Продолжеток за тесни површини, мала четка, интегрирана четка
Дополнителни вшмукувања  : четка за вшмукување, четка за тврди подови 
Боја Црвена 
Димензии на производот  505 X 292 X 292 мм
Тежина 5,5 кг

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.