PHILIPS Правосмукалка

Правосмукалка со вреќичка

6,353 ден

Опис

Влезна моќност (макс) 1800 W

Ниво на звучност 82 DB

Вшмукувачка моќ (макс) 300 W

Должина на кабелот 6 м

Работен опсег 9 м

Рачка за носење горе и назад

Метална дводелна телескопска цевка

Матерјал на куќиштето: Пластика

Конусно спојување со цевките

Боја Спорт црвена

Капацитет на вреќичката за прашина 3 л

Филтер за издувна прашина

Сунѓерест еднослоен филтер за моторот

Продолжеток за тесни површини

Вграден додаток за чување

Стандардна четка за вшмукување

Димензии: 403 X 263 X 220 мм

Тежина 4,3 кг

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.