PHILIPS S3233/52 Машинка за бричење

Безжична употреба
 Глава што се движи во 4 правци
 Самоостречки сечива
 Четка за чистење
 Капаче за заштита
 Целосно полнење за 1 час
 60мин бричење со едно полнење
 Индикатор за батерија
 Торбичка

6,599 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.