НА ПОПУСТ 10%

PHILIPS Сет за обликување на коса

ФЕН + ПРЕСА ЗА КОСА
ФЕН
МОЌНОСТ 1600W
НАСОЧУВАЧ НА ВОЗДУХ 14мм
РАЧКА СО МЕХАНИЗАМ НА СКЛОПУВАЊЕ
ЗАШТИТА THERMO PROTECT
ПРЕСА ЗА КОСА
KERATIN INFUSED КЕРАМИЧКИ ПЛОЧКИ
ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 60сек

3,599 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.