PHILIPS Соковник

Соковник

8,496 ден

Опис

Капацитет на сад за сок 0,8 л

Капацитет на сад плупа 1,2 л

Моќност 700 W

Долќина на кабел 1 м

Поголем отвор за храна: 75 мм

Функција за брзо чистење – 1 мин 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.