PHILIPS Тример

Тример за нос и уво

1,180 ден

Опис

Ширина на сечилото 21 мм
Ножеви од нерѓосувачки челик
Број на поставки за должина 1
Напојување АА Батерија
Едноставно користење
Не е потребно подмачкување
Можност за целосно миење
Боја црна
Изработка- Обична пластика 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.