Pilates Ball + Pump 55cm Пилатес топка + пумпа

55 цм

1,150 ден

Опис

Пилатес топка 55 см со пумпа

Atleticore пилатес топка, идеална за растегнување, јакнење и обликување на телото

Како да ја одберете вистинската големина:

Додека седите на топката, колената треба да ви бидат пониски од карлицата и колкот со горниот дел на телото да биде повеќе од 90°.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.