Промоција!

Children’s Place Фустан

1,239 ден 910 ден

Исчисти

Опис

Состав:

Памук: 55%

Еластин: 5%

Полиестер: 39%

Дополнителни информации

Величина

5-6 г, 7-8 г

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.