PLANETA ORGANICA SKIN SUPER GOOD ANTI-POLLUTION Гел за туширање

Гел за туширање кој со својата моќна мешавина ја негува кожата, и помага да се справите со бурниот градски начин на живеење. Органските екстракти од босилек, бамбус и алое поседуваат заштитни својства, кои помагаат да се борите со загадената животна средина. Екстрактите од органски зелен чај и краставица ја задржуваат свежината и младоста на вашата кожа, а органските авокадо и масло од грозје длабински потхрануваат, тонираат и зацврстуваат.

250мл

220 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.