Подлога за дезинфекција со дезобариера за чевли и за миленичиња

Дезобариери се дезинфекциски бариери кои што го одвојуваат работниот простор од просторот .

Материјал и боја: Поцинкуван лим, 2 мм, пластифициран со антрацит боја

Димензија: 400 x 540

5,300 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.