Полица Индустриал

Димензии: 180×60.2x20cm
Материјал: Иверица 1ва класа
Метална конструкција
ПВЦ кант трака 0.8mm
Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

5,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.