CYBER MONDAY 20%

Porsche Design Sport тоалетна вода за мажи

3,424 ден

Исчисти

Опис

Porsche Design е основана во 1972 година, а брендот се карактеризира со своите безвременски дизајни. Брендот располага со додатоци за во кола, куфери и облека специјално дизајнирани за љубителите на Porsche. Во за производство на парфеми влегуваат во 2008 година.

Рок на траење по отварање на производот: 24 месеци

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.