НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

Porsche Design Sport тоалетна вода за мажи

Porsche Design Sport е свеж мирис за секој ден. Во високите ноти е освежен со грејпфрут, бергамот и рузмарин. Во срцето на мирисот се нероли, морски ноти и лист од љубичица, додека пак во основата се чувствуваат траги од кедар, пачули и амбер.

2,480 ден3,424 ден

Исчисти

Опис

Porsche Design е основана во 1972 година, а брендот се карактеризира со своите безвременски дизајни. Брендот располага со додатоци за во кола, куфери и облека специјално дизајнирани за љубителите на Porsche. Во за производство на парфеми влегуваат во 2008 година.

Рок на траење по отварање на производот: 24 месеци

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

50 мл, 80 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.